Τηλεόραση 55" Smart 4K UHD LED (2021) 55-FUA-8062, Finlux
  • Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
  • Κατασκευαστής: Finlux
  • Κωδικός: 1609931347
  • SKU: 55-FUA-8062
Ετικέτες: Τηλεοράσεις , 4K , Smart
Γράψτε μια αξιολόγηση
Σημείωση: η HTML δεν επεξεργάζεται!
Βαθμολογία
Κακή Καλή
Περιγραφή Προϊόντος
Περιγραφή
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
Διαγώνιος 55 "
Ευκρίνεια 4K Ultra HD
Ρυθμός Ανανέωσης 50/60 Hz
Τύπος Panel Edge LED
Δυνατότητες & Λειτουργίες
Δέκτης DVB-C2, DVB-S2, DVB-T2
Hotel Mode Όχι
Smart Δυνατότητες
Υποστηριζόμενες Εφαρμογές Netflix, Youtube, DisneyPlus, Cosmote TV, Eon, Ant1+, Ertflix, Spotify
Λογισμικό Android
Σύνολο Θυρών HDMI 2
Πλήθος USB 1
Ethernet Ναι
Digital Audio Optical Ναι
Wi-Fi Ναι
Bluetooth Ναι
Έτος Κυκλοφορίας2021
VESA Mount 300 x 200 mm
Ενεργειακή Κλάση E
Παρατηρήσεις
Δύο (2) χρόνια εγγύηση από κατασκευάστρια εταιρεία.
Τρόποι Πληρωμής & Αποστολής
Σχετικά Προϊόντα
Στρώμα διπλό Sani Care: Νιώστε την απόλυτη εμπειρία άνεσης και ευεξίας..
Κατόπιν παραγγελίας
Offer -27%
Κάντε τα όνειρά σας πραγματικότητα και ζήστε τη μοναδική εμπειρία που ..
ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
ΠεριγραφήΟ ηλιακός θερμοσίφωνας SL της εταιρείας Mytherm έχει καθαρή ο..
ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Θερμοπομπός CCH-2017F της εταιρείας Crown, με ισχύ 2000 Watt. Αποτελεί..
Κατόπιν παραγγελίας
Offer -22%
Το αερόθερμο CFH-269 της εταιρείας Crown είναι κατάλληλο για χρήση σε ..
Το γραφείο υπολογιστή της εταιρείας Genomax είναι κατασκευασμένο από μ..
Η τηλεόραση 43FB22AWS της εταιρίας Crown, διαθέτει μέγεθος οθόνης 43"...
Είδατε Πρόσφατα
Offer -27%
Γεννήθηκε ολοκληρωμένη λύση για έπιπλα υπνοδωματίου, η οποία χαρακτηρί..
Offer -43%
Κάντε τα όνειρά σας πραγματικότητα και αποκτήστε τη μοναδική εμπειρία ..
Σύνθεση Κουζίνας 5,00 μ., MDF Vintage 280B με ΔΩΡΟ πάγκο 2.80 μ.,..
Αναμφίβολα, τα κρεβάτια αποτελούν σημαντικό τμήμα κάθε υπνοδωματίου, κ..
Σύνθεση Κουζίνας μήκους 4.40 μ, MDF Vintage 160/200 με ΔΩΡΟ πάγκο συμπ..
Offer -35%